Ok, het liefst zou ik jullie vandaag helemaal overstelpen met alle 120 plaatjes die ik schoot van de prachtige en ontelbare ijskristalletjes, die de afgelopen dagen plotseling als een dun laagje over alle planten heen ging liggen.
ga ik niet doen (ook al is het zo ontiegelijk@#$%$ mooi)
Ik heb de afgelopen week namelijk meer gedaan dan met een camera buiten in de tuin lopen. Ik heb heel hard gewerkt aan mijn eigen blog en Huis van Belle, sprak af met Fleur, bakte allemaal lekkere dingetjes, knuffelde met honden en genoot van het leven. Kijk gezellig mee!
Oké, een paar dan… Is dat goed? Toen ik maandag (of was het dinsdag?) zag dat het gevroren had, rende ik namelijk meteen met mijn camera naar buiten om een paar plaatjes te schieten, ZO MOOI BUITEN!
Ik ben stiekem wel een beetje trots: ik heb deze week een heerlijke relaxte week gehad en heb genoeg tijd voor mezelf genomen, maar tegelijkertijd ben ik ook een stuk opgeschoten qua werk voor school. Een goede balans vinden tussen dingen doen/dingen niet doen vind ik soms best lastig, maar nu lukte het dus goed, yay!
Ondanks dat ik het elke dag eet, komt mijn havermout niet zo vaak meer voorbij in de Join My Life. Dus bij deze: één van de vele havermoutjes van deze week, haha!
Ik doe er vaak boekweitgrutten doorheen, die ik haal in Duitsland. Afgelopen week maakte ik een zak op, maar gelukkig stond er nog een in de voorraadkast.
Dinsdag sprak ik weer eens af met Fleur om samen outfitfoto’s te maken! Het was KOUD, maar wel heel gezellig!
Ik kocht een stel hele mooie winterse nagellakjes van Essence. Ik ben vooral echt verliefd op de witte lak <3 Welke vind jij het tofst?
Vrijdagavond sprak ik af met drie hele goede vriendinnen, en hebben we samen gezellig een avondje gekletst, film gekeken, en met Ilses lieve hond geknuffeld <3
Met heul veel lekkere hapjes erbij…
Liesbet, een van die drie vriendinnen, was jarig, en ik kocht onder andere deze twee té leuke notitieboekjes bij de Hema voor haar! Ik moest me inhouden ze niet ook voor mezelf te kopen…
Oh, even leuk tussendoor: ik lust koffie, yay! Eerder was ik al helemaal gek op Latte Macchiato, maar dat is natuurlijk niet échte koffie. Nu neem ik elke dag wel 1 of 2 koppen (ja, als ik aan iets begin doe ik het ook meteen goed), en zelfs af en toe een kopje zwart.
Maar van de latté ben ik ook nog niet helemaal af hoor ;)
Gisteren kwam het artikel online waarin ik jullie vertelde over het profielwerkstuk van Hillene en mij, wat ging over bloggen! Superfijn dat ‘ie lekker ingeleverd is, en leuk om het met dit artikel af te sluiten. Gaaf trouwens ook om al jullie motieven waarmee jullie zijn begonnen te lezen!
Ik ontdekte dat een zachtgekookt eitje eigenlijk een hele makkelijke, vullende, lekkere en healthy snack is!
Zaterdag ging ik weer aan de slag met wat receptjes die ik wilde maken voor een artikel. Zoals je ziet werd ik héél blij van het bakken, haha! (eigenlijk vooral van het opeten)
Ook haalde ik wat boodschapjes voor het avondeten en voor zondag, ik was namelijk een half weekend alleen thuis.
Zaterdagavond at ik een lekker bordje parelgort met saus en heel veel groente. Het ziet er echt niet uit op deze foto, maar het was heel lekker!
Zondag was echt even een relaxdagje. Ik ging naar de kerk, schilderde wat, en mijn ouders kwamen weer thuis, gezellig! En oh: ik at deze geweldig lekkere American Triple Chocolate Cookie van de Albert Heijn, YUM.
En nu is het maandag, het begin van een nieuwe week. Een week die echt leuk gaat worden. Dagmar organiseert het books, blogs & borrel event waar ik naar toe ga, ik heb weer afgesproken met Fleur, en meet misschien ook nog met een andere blogger. En ook heel fijn: ik heb een nieuw rooster waardoor ik af en toe wat eerder uit ben!
Wat was jouw hoogtepuntje van deze week?
Liefs Anniek
27 reacties
Neeltje | Thoughts in Style
25 januari, 2016 at 06:16Wat een leuke foto’s! X
Marlotte
25 januari, 2016 at 07:05Ah, wat een fijne week heb je gehad! Ik ben nog steeds geen koffiedrinker en ik zie dat de komende jaren ook nog echt niet veranderen haha. De laatste tijd ontbijt ik vaak met een zacht gekookt eitje, heb het ook helemaal herontdekt! De ene keer vind ik zacht gekookt helemaal niks en de andere keer kan ik niet meer zonder haha. Fijne week!
Emma
25 januari, 2016 at 07:25Leuke week weer Anniek! Oh, de foto’s die je buiten hebt gemaakt zijn heel erg mooi geworden ! Ik ben benieuwd naar je recept ! JEss, je lust koffie, haha! Dat heeft bij mij ook een tijdje geduurd, maar echt zo lekker!
Babette | StudioBabsie
25 januari, 2016 at 08:59Wat een heerlijke week, mooie foto’s! Ooh dat event klinkt leuk, books, blogs & borrel, veel plezier en maak er weer een mooie week van!
Denise
25 januari, 2016 at 09:34Zo leuk dat jij en Fleur samen outfitfoto’s maken, ik vind ze ook altijd erg goed gelukt!
anna
25 januari, 2016 at 10:24Leuke foto’s! Heel tof dat je naar het event gaat dat Dagmar organiseert, dat wordt vast heel erg leuk. En die lakjes zijn volgens mij van Hema en niet van Essence, haha. Mooie foto’s heb je gemaakt van de natuur. En ik ben ook verslaafd geworden aan koffie, niet leuk :(
BySilke
25 januari, 2016 at 10:25Je maakt toch altijd prachtige foto’s van je eten en eigenlijk gewoon van je hele week :D Ben blij dat je je evenwicht kon vinden, hopelijk lukt dat deze week ook weer! Veel liefs :)
Julie
25 januari, 2016 at 11:04Wat een fijne week! En complimentje voor je foto’s. Ze stralen iets heel “rustgevends” uit. Ik wens je weer een leuke week toe!
Iep
25 januari, 2016 at 12:28Wat ziet het er super gezellig uit zeg! En je hebt hele mooie foto’s gemaakt! Liefs Iep xo
Fleur Sophia
25 januari, 2016 at 13:39Yay, super leuk die foto van ons, maar man, wat was het inderdaad koud hè?
ilse
25 januari, 2016 at 16:09Wat cool dat je schrijft dat je naar de kerk bent geweest! Volg je nog niet zo lang en had Nog niet Door dat christen bent! Altijd leuk om te weten :)
Groetjes idee ilse
Linda
25 januari, 2016 at 16:46Klinkt als een fijne week. En van mij haf je best honderd sneeuwfoto’s mogen plaatsen❤️ Ik ben dol op winter☺️
Klaske
25 januari, 2016 at 17:57wat maak je me weer hongerig anniek, m’n maag knort nu, hihi. je foto’s zijn heeeul pretty van toen het gevroren had. enne koffie is gewoon lekker, punt haha. liefs!
Suzanne
25 januari, 2016 at 18:25Heel erg leuk om te zien!
Lisa
25 januari, 2016 at 18:37Je maakt echt prachtige foto’s <3
Iris
25 januari, 2016 at 18:41Die nagellak is van de Hema. Ik heb de witte kleur zelf ook, die donkerrode staat nog op mijn wish list.
Claudia
25 januari, 2016 at 19:14Latte is ZO lekker. In mijn studentenhuisje hebben we niet echt de apparaten om het te maken, maar bij mijn ouders thuis drink ik het zo’n beetje iedere dag. Liefs
Withlovefroms
25 januari, 2016 at 20:26Leuk om te zien!
Mooie foto’s heb je gemaakt!
Bodi Féline
25 januari, 2016 at 21:47Wat een prachtige foto’s weer!
Melissa
26 januari, 2016 at 01:14Wat heb je weer mooie fotos! Mijn hoogte punt van vorige week was optreden van The Dirty Daddies. Zo dirty waren ze niet maar onwijs gaaf! :)
anouk spruit
26 januari, 2016 at 10:04Ik word altijs vrolijk van jouw JML’s!
(moet er trouwens niet Hema staan ipv Essence?;) )
Beauty& gezondheid
26 januari, 2016 at 16:55Wat een mooie foto’s zeg!
Mette
26 januari, 2016 at 17:23echt superleuke week! en mooie foto’s!
Marleen
26 januari, 2016 at 19:51Leuke foto’s weer! Ben benieuwd naar je outfitfoto’s die je maakte met Fleur! En volgens mijn bedoel je lakjes van Hema ipv Essence :) xx
robin
26 januari, 2016 at 21:16wauw wat maak jij een mooie foto’s <3
Elsbet | La Vie Pure
26 januari, 2016 at 23:09Oh wat een fijn (winters) weekje! Ps; ik denk dat er bij die nagellakjes ‘Hema’ moet staan ;)
Laura
29 januari, 2016 at 18:02Jammer dat ik zo weinig tijd heb om blogs te checken. Vooral die van jou mis ik dan ;( Zo leuk vind ik deze rubriek! X