New in: dupe Longchamp bag

review longchamp le pliage

Na 4 jaar achter elkaar dezelfde schooltas gebruikt te hebben werd het dan toch echt tijd voor een nieuwe. Ik zat al een poosje te azen op een mooie grote Longchamp tas, maar tsja, die prijs hè… De twijfel sloeg toe, totdat ik een hele mooie variant op de Longchamp tas tegen kwam, die meer dan 10 keer zo goedkoop was. Hebben hebben hebben!

Misschien had je het al wel op Instagram gezien: een paar weken geleden postte ik een foto toen ik in de Scapino was, en een hele gave tas had gespot, die wel héél erg op de Longchamp Le Pliage leek! Nu had ik bij Cynthia al een paar keer haar Longchamp tas voorbij zien komen, en hij leek me heel erg handig. Ik hield mezelf echter voor dat ik echt niet nóg een tas nodig had, dus liep ik de Scapino weer uit, zonder tas.

Maar… Afgelopen week kwamen mijn moeder en ik tot de ontdekking dat ik eigenlijk nog een nieuwe schooltas nodig had. Mijn oude Converse tas was helemaal afgedragen, en nee, daar ging ik echt niet nog een jaar mee lopen. Dus daar gingen we, even een middagje naar de stad om op zoek te gaan naar een nieuwe tas. Nadat we zo ongeveer alle winkels bij langs waren gegaan hadden we nog steeds niets gevonden. De één was veel te duur, de ander was dan wel wat goedkoper maar was te klein… Niks sloot aan op wat ik wilde.

goedkope longchamp tas

En toen kwam die mooie tas bij de Scapino mijn gedachten weer in kruipen. Die zou perfect zijn! Even later stonden we in de Scapino te kijken of ze hem nog hadden. We vroegen ons wel af hoe lang hij het vol zou houden voor zo’n klein prijsje (12,99!), maar we besloten het toch maar te proberen. Als hij kapot zou gaan zouden we zo weer een nieuwe tas kunnen kopen. Eenmaal bij de kassa aangekomen bleek de tas zelfs nog goedkoper te zijn: 6 euro! Geef toe, daarvoor kan je zo’n mooi modelletje niet voor laten liggen ;)

fake longchamp tas

En dit is hem dan. Een mooie grote tas waar ontzettend veel inpast! Ze hadden hem alleen in de kleur beige, maar dat vond ik wel prima. Past overal bij!

fashion foto longchamp

De tas heeft een groot handvat, waardoor je hem makkelijk over je schouder kan dragen. Dat vind ik altijd wel erg fijn. Het handvat heeft trouwens een soort krokodillenprintje, wat ik wel leuk vind, dat geeft net wat meer detail aan de tas!

mooie goedkope tas

De tas sluit gewoon met een rits, in tegenstelling tot een echte Longchamp Le Pliage, die ook nog een kleine flap heeft. Stiekem vind ik dit eigenlijk veel handiger :)

goedkope longchamp le pliage

Yes, ik ben echt super happy met deze nieuwe tas! Ik ben benieuwd hoe lang hij het gaat houden, maar zolang hij nog goed stevig en heel is ga ik er zeker van genieten.

En jij, wat vind jij van deze tas?

Liefs Anniek

Volg me op BLOGLOVIN!

 

26 reacties

  • Reply
    Ines
    23 augustus, 2014 at 07:19

    Hij is echt leuk en mooi :-)

  • Reply
    Marjolein
    23 augustus, 2014 at 07:49

    Wat een leuke tas! MIsschien ga ik ‘m ook wel halen, super handig dat er zoveel inpast :)

  • Reply
    Renee
    23 augustus, 2014 at 08:04

    Ik wist niet dat scapino zulke prachtige tassen verkocht, wauw. Het kleurtje ook!

  • Reply
    sherry
    23 augustus, 2014 at 08:07

    Echt een koopje!

  • Reply
    Eline
    23 augustus, 2014 at 08:22

    Hij is super leuk!

  • Reply
    Eline
    23 augustus, 2014 at 08:23

    Echt een hele mooi tas, wat een plaatje!

  • Reply
    Suzanne
    23 augustus, 2014 at 08:26

    Wow wat een koopje! Echt een prachtige tas!

  • Reply
    Manon Margaretha
    23 augustus, 2014 at 09:02

    Wat een mooie vondst!
    x Manon

  • Reply
    Denise
    23 augustus, 2014 at 09:20

    Wat een prachtige tas, ik vind hem erg op de échte Longchamp lijken!

  • Reply
    Ami
    23 augustus, 2014 at 09:26

    Mooie tas!

    X

  • Reply
    Donna Luisa
    23 augustus, 2014 at 09:40

    Wat een mooie tas, ik snap wel dat je er zo blij mee bent! Zeker voor die prijs! Inderdaad toevallig dat onze artikelen van vandaag zo op elkaar aansluiten haha, leuk! X

  • Reply
    Marjolein
    23 augustus, 2014 at 11:25

    Super leuke tas!! x

  • Reply
    Aurelie
    23 augustus, 2014 at 12:30

    Ik vind hem erg mooi Beige past inderdaad bij alles.

  • Reply
    Kim / Vintage & Beauty
    23 augustus, 2014 at 12:34

    Echt een top vondst! Staat heel goed bij je! En die nagellak: hebben ^^.

    • Reply
      Anniek
      23 augustus, 2014 at 13:57

      Thanx! De nagellak is trouwens van Maybelline Colorshow ;)

  • Reply
    Justine
    23 augustus, 2014 at 12:35

    Wat een leuke tas! En wat een koopje ook. Altijd leuk als iets aan de kassa nog goedkoper blijkt te zijn!

    • Reply
      Anniek
      23 augustus, 2014 at 13:58

      Ja klopt, ik had er nog bijna twee gekocht ;)

  • Reply
    Charlotte
    23 augustus, 2014 at 16:50

    Wauw hij is superleuk <3

  • Reply
    Kikki
    23 augustus, 2014 at 17:41

    Hij is echt heel mooi en dat voor zo’n prijs, wauw!

  • Reply
    Daniëlle Springer
    23 augustus, 2014 at 17:53

    Wat een mooie tas zeg! Deze vind ik wel erg leuk! Mooi prijsje ook. Dat maakt het wel erg verleidelijk!

  • Reply
    Petra
    23 augustus, 2014 at 18:14

    4 jaar? ohhhh Anniek dat kan je niet menen!…dan hoort die tas haast in het museum…terecht dat hij met pensioen is, al die zware boeken…De tas die je nu hebt is echt heel erg tof…

  • Reply
    Carola
    23 augustus, 2014 at 18:18

    Die ziet er mooi uit!
    En wat een fijn prijsje!

  • Reply
    Manon
    23 augustus, 2014 at 19:47

    Wat een super mooie tas !

  • Reply
    Fleur
    23 augustus, 2014 at 20:43

    Ik vind de tas heel erg gaaf! Veel plezier ermee! :)

  • Reply
    Bouchra
    24 augustus, 2014 at 10:07

    Hij is heel tof! Mooi kleurtje ook :)

  • Reply
    Teddy
    24 augustus, 2014 at 17:10

    Wauw, wat een mooie tas! En voor dat geld al helemaal!

Laat een reactie achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.