Wauw, wat kwamen er ongelooflijk veel lieve reacties op mijn Outfit Of The Day van anderhalve week terug, en wat waren het er ook veel! Super bedankt voor al jullie lieve woorden, support en complimentjes, daar word ik zo blij van! Ik krijg er echt een warm gevoel van, dankjulliewel. Vandaag weer een nieuwe OOTD, die op dezelfde locatie geschoten is, maar die wel weer hele andere foto’s opleverde. Kijk mee!
Ik blijf deze locatie leuk vinden. De palen op de achtergrond zorgen voor een leuk lijnenspel, wat een hele moderne, maar toch ook speelse uitstraling heeft. Gaaf is dat! Ook komen de kleuren van mijn outfit in deze omgeving goed naar voren, doordat de palen een mooie neutrale kleur hebben.
De outfit die ik hier draag is echt zo’n everyday-outfitje. Als ik vergeten ben om ‘s avonds alvast mijn outfit voor de volgende dag klaar te leggen, zit ik die ochtend altijd een beetje in de stress. Met mijn slaperige hoofd vind ik het moeilijk om ‘s ochtends in 5 minuten zomaar even een gave outfit uit mijn kast te halen, zonder dat ik halverwege de dag denk: ‘Serieus, waar zat ik met mijn hoofd vanochtend, wat is dit nou voor een rare combinatie?!’
Op zo’n ochtend pak ik vaak dit t-shirtje uit de kast, doe er een zwarte broek bij aan, en maak het door middel van kleurige accesoires wat spannender. Ik heb het al vaker gezegd, maar accesoires kunnen zo ongelooflijk veel doen voor een outfit! Als ik dit shirtje met alleen een zwarte broek had gecombineerd, en er geen vrolijk gekleurde nagellak, make-up, een ketting en een tas erbij had gedragen, was deze outfit mij iets te gewoontjes geweest.
Het model van deze tas lijkt een beetje op de bekende Hérmes bag, maar dat is niet de reden waardoor ik deze tas heb gekocht. De lichtgele pastelkleur maakte dat deze tas mij meteen opviel in de winkel, het is een echte eyecatcher! Voor slechts 14 euro nam ik deze tas mee, en sindsdien gebruik ik hem regelmatig om een wat kleurlozere outfit op te fleuren. Één nadeel: mijn laptop past er net niet in. Hem mee naar school nemen doe ik dus bijna nooit.
Deze Nike Free runners 5.0 gebruik ik eigenlijk bijna alleen maar voor het hardlopen, maar eigenlijk kunnen ze ook prima onder een outfit als deze! Het leuke vind ik dat ze een lekker sportieve twist aan het geheel geven. De tas, de ketting en mijn rode kleur lipstick en nagellak hebben wat chique’s, maar de schoenen (en het shirtje) maken dat het niet té wordt.
Yes, ik houd van dit soort outfitjes! Een leuke combi van classy en sportief, en een echte eyecatcher als acessoire. Wat vind jij hiervan, en wat vind je het leukste item?
Liefs Anniek







13 reacties
Eline
26 juni, 2014 at 06:57Super leuke outfit en je tas is echt super gaaf!
Petra
26 juni, 2014 at 07:11Tjonge inderdaad zijn deze fotos wel heel anders geworden, maar nog steeds heel erg mooi…en je tas?..daar word ik een beetje, boel hebberig van!
Groetjes Petra
Florentine
26 juni, 2014 at 08:45Wow weer op die gave locatie! Mooie outfit! X Liefs
Hillene
26 juni, 2014 at 09:41Gave foto’s! En die tas is echt super nice (:
Kim / Vintage & Beauty
26 juni, 2014 at 10:25Wat een mooie foto’s weer :)
Janneke | Beautyroad
26 juni, 2014 at 11:13Wat een leuke outfit, staat je goed! Die tas is echt prachtig! :)
alexa
26 juni, 2014 at 13:11wat een leuke outfit draag je!
saskia
26 juni, 2014 at 14:54Je maakt iedere keer erg mooie foto’s! op leuke locaties!
Ismay
26 juni, 2014 at 15:07Die tas is so pretty! Ik vind hem echt een leuk kleurtje hebben, al ben ik normaal gesproken niet zo van het geel! Deze vind ik echt tof. Liefs!
Romy
26 juni, 2014 at 18:25Leuke outfit is dit, mooie foto’s ook!
Lyana
27 juni, 2014 at 09:14Je foto’s worden echt beter en beter! :D Perfecte omgeving om die sailor look weer te geven.
Jana
28 juni, 2014 at 17:10Die handtas :D <3
Justine
29 juni, 2014 at 05:41Mooie foto’s weer! and i love your shoes <3