Na een heerlijk ontbijt renden we het strand op. Schoenen uit, voeten in het zand en de wind door onze haren. Samen liepen we langs de kustlijn. Wat voelde ik me vrij op deze rustige plek, met zo’n goede vriendin naast me.
Naar het strand
Een paar keer per jaar ga ik er naar toe, meer niet. Het strand is namelijk niet zo dichtbij voor mij. Maar áls ik er ben, dan geniet ik volop! De wildheid van de zee, die doet wat hij wil, de wind, alle geluiden… Zo mooi!
Anderhalve week geleden besloten ik en een vriendin spontaan om te gaan ontbijten aan zee. Na dat ontbijt hebben we de hele dag doorgebracht op het strand.
Weer lekker veel vintage
De dag waarop we gingen was het best wel bewolkt. Af en toe liet de zon zich even zien, maar meestal was hij verborgen achter een dik pak wolken. Warm was het wel, zo’n 24 graden.
Wat betreft mijn outfit koos ik voor een wijde mom jeans, die ik nog op zou kunnen rollen als ik een stukje het water in zou willen gaan. Ik kocht deze mom jeans een tijdje geleden voor 3 euro op de IJhallen. Nadat ik een stuk van de pijpen heb geknipt past hij nu goed!
Voor de rest droeg ik een simpel wit t-shirt en had ik een bruin leren tasje bij me. Ook dit tasje kocht ik bij de IJhallen. Ik knoopte nog een rode boeren zakdoek aan het tasje voor een leuk kleuraccent.
Bedankt voor het lezen! ❤
Op welke plek voel jij je vrij?
Liefs Anniek
Mom jeans / IJhallen
Leren tasje / IJhallen
Boeren zakdoek / Episode
Wit t-shirt / Zeeman
9 reacties
Roos | Soitsrose
22 juli, 2017 at 04:59Heerlijk deze foto’s!
thebeautyblognl
22 juli, 2017 at 06:15Mooi outfit! Die jeans is zoooo mooi qua fitting! <3
Anniek
22 juli, 2017 at 08:53Ah dankjewel! En ja, ik heb zo’n geluk gehad dat de broek goed past!
Eline
22 juli, 2017 at 07:40Wat een fijne foto’s, het is zo heerlijk op het strand zeker met zo’n wijde broek en je voeten in het zand.
Neeltje | Thoughts in Style
22 juli, 2017 at 10:04Wat een super mooie foto’s!
Emma
22 juli, 2017 at 17:52Wat een fijne foto’s! Ik vind het strand echt super, helaas is het wat verder weg maar als je er bent dan geniet je er extra van! Toffe outfit ook<3 X
An
23 juli, 2017 at 10:22mooi!
Cassandra
23 juli, 2017 at 14:56Superleuke outfit! Ik hou ervan dat je het zakdoekje bij de tas hebt gecombineerd, het brengt me op ideeën :)
Sofie
28 juli, 2017 at 10:05Wat een leuke outfit, ik ben helemaal verliefd op je jeans!!! xx