Pretty Picture: in a French orchard

walnotenboomgaard

Vandaag de allereerste ‘aflevering’ van Pretty Picture! De komende weken plaats ik om de dag een ‘Pretty Picture’ waarbij ik een klein verhaaltje, een gebeurtenis of iets anders vertel. Vandaag is het tijd voor de allereerste foto: ‘In a French orchard’. Lees gauw verder!


Snel renden we door de stromende regen naar de receptie, waar we vriendelijk begroet werden door de eigenares van de camping en door het spelletjesspelende gezelschap aan tafel. Nadat de eigenaresse haar regenlaarzen had aangedaan en haar plu had opgestoken, wees ze ons vriendelijk de weg naar onze plek. ‘This is thze placze. If you have any questions, don’t hesitate to ask me!’ vertelde ze in gebrekkig Engels met een duidelijk Frans accent. Daar stonden we dan, klaar om in de regen onze tent op te zetten.

Natuurlijk is regen tijdens het kamperen niet echt geweldig. Denk aan: natte tent, klam kussen, koude voeten en met z’n allen op een paar vierkante meter binnen verblijven. Maar regen heeft zeker niet alleen maar nadelen, kijk maar naar de walnotenboomgaard op de bovenstaande foto, die er door die regen juist prachtig bijstaat!

Zo zie je maar: ‘Elk nadeel heb z’n voordeel’ ;)

Liefs Anniek

 

7 reacties

  • Reply
    Anna
    12 augustus, 2014 at 09:02

    Wauw, wat een super mooie foto! X

  • Reply
    Eline
    12 augustus, 2014 at 13:57

    Super mooie foto!

  • Reply
    Petra
    12 augustus, 2014 at 18:43

    prachtige foto!

  • Reply
    Natiza
    12 augustus, 2014 at 21:08

    Waaauww mooie foto!

    • Reply
      Anniek
      12 augustus, 2014 at 21:10

      Haha, thank you topper!

  • Reply
    Peggy's Pastime
    13 augustus, 2014 at 10:17

    Schitterende foto :-) !

  • Reply
    Marcella
    13 augustus, 2014 at 21:06

    Bijzondere foto, erg mooi effect!

Laat een reactie achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.