Vergeet de video niet in HD te bekijken!
Iedereen heeft er wel eens last van: je hebt net een superleuk nieuw jasje gekocht, maar na twee keer wassen is hij al helemaal aan het pillen. Met pillen bedoel ik die vervelende stukjes stof die loskomen van het kledingstuk, wat helaas haast niet te voorkomen is. Gelukkig is er wel iets tegen te doen, en vandaag laat ik mijn manier om pillen te verminderen aan jullie zien!
Heb jij ook last van dit probleem? Heb je nog tips?
Liefs Anniek
Abonneer je HIER op mijn Youtubekanaal!
6 reacties
alexa
27 juni, 2014 at 06:29handige video!
Janneke | Beautyroad
27 juni, 2014 at 09:44Wat een handige tip! Ik ga het zeker eens proberen!
saskia
27 juni, 2014 at 12:23heel handig met een scheermesje! Bij de stomerij (en naaiwinkeltjes) kan je vaak speciale scheerkammetjes kopen om pilletjes van je kleren te scheren, die zijn daar speciaal voor en het gaat wat sneller omdat ze breder zijn! (onder andere de stomerij op city plaza in nieuwegein heeft ze, weet niet of je daar wel eens komt!)
verder heb je er ook apparaatjes voor.
Anniek
27 juni, 2014 at 15:51Die speciale scheerkammetjes lijken me handig, had ik nog nooit van gehoord! En die apparaatjes heb je inderdaad ook, maar ik heb al van een aantal mensen gehoord dat er na het gebruiken van dat apparaatje niet veel meer over was van hun kledingstuk :)
Florentine
28 juni, 2014 at 01:06Zo handig! Ik erger me hier altijd heel erg aan bij kleding, dus ik ga het zéker eens proberen! X Liefs
Petra
28 juni, 2014 at 19:46De tip, kon ik al,…… en het gaat echt supermakkelijk en handig….prima tip!